Nawiązane relacje i dobre wspomnienia długo pozostaną w pamięci i będą przekładać się na dobrą współpracę

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  

W tym roku Lena Lighting S.A. postawiła na atmosferę, która miała towarzyszyć podczas rozmów. Ważne było, aby odwiedzający stoisko Lena Lighting na targach Light & Building mogli  prowadzić swobodne rozmowy w przytulnym pomieszczeniu, a nie skupiać uwagę na tłumnie przechodzących obok zwiedzających. Stoisko, które jak wielu gości podkreślało, stwarzało wrażenie „klimatycznego klubu”, dawało możliwość wytchnienia i skosztowania aromatycznej kawy, Rogali Marcińskich, regionalnie produkowanych ciasteczek oraz koktajli, które serwował Mistrz Barmański – Adam Hołoga.

 

 

 

PIATTO LED

Przyjemne wnętrze i odpowiedni klimat zapewniało  odpowiednie oświetlenie. Szczególnie prezentowane na stoisku nowości – oprawy z rodziny PIATTO LED wzbudzały duże zainteresowanie gości. Ekspozycja w „miejscu ich przeznaczenia” i realne rozmieszczenie dawały możliwość zwizualizowania efektu końcowego, jakiego można się spodziewać w projektowanych wnętrzach.

 

EXPO SYSTEM LED

Na zdjęciach przedstawiających realizacje Lena Lighting, znajdujących się na ścianach stoiska dostrzec można było, jak oświetlenie podkreśla walory pomieszczeń i podnosi ich funkcjonalność. Fotografie te podświetlone były przez EXPO SYSTEM LED – wysokiej jakości aluminiowe projektory ze źródłem światła COB LED.

 

 

 

Powyższe i inne eksponowane na targach nowości prezentowane są  na stronie www.lenalighting.pl,  gdzie można również obejrzeć krótkie filmy prezentujące produkty i ich zastosowanie.

Light + Buiding 2018 było dla nas  wydarzeniem, które obok możliwości realizacji  pasji, jaką jest „dzielenie się” światłem, było okazją do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i spędzenia czasu w miłej atmosferze. Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Dziękujemy za cenne uwagi i przedstawienie swoich oczekiwań. Będą one inspiracją do dalszej pracy nad rozwojem i doskonaleniem naszych produktów.

LENA LIGHTING S.A.

[ssba-buttons]