Inwestycja w technologię zarządzania oświetleniem miejskim

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  

W dniu 14 czerwca br. miało miejsce uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowego zakładu produkcyjnego firmy Spectra Lighting w Załuskach.

Budowa hali to pierwsza część większego wdrożenia, jakie firma Spectra Lighting zrealizuje w tym roku tytułem „Wdrożenie technologii produkcji energooszczędnego systemu oświetlenia miejskiego – LESS zarządzanego inteligentnym monitoringiem”. Inwestycja powstaje z udziałem funduszy Europejskich pozyskanych z Programu Operacyjnego Inteligentnego Rozwoju 2014-2020. Kredyt na innowacje technologiczne.

 

 

Kamień węgielny pod budowę nowego zakładu Spectra Lighting wmurowali wiceprezesi zarządu (od lewej): Mirosław Rakoczy i Sławomir Cytryniak

Inicjatorem i inwestorem budowy jest zarząd firmy SPECTRA LIGHTING reprezentowany przez prezesa – Dariusza Lenarciaka oraz wiceprezesów – Sławomira Cytryniaka i Mirosława Rakoczego, którzy rozpoczynając nową inwestycję, mają nadzieję przyczynić się do rozwoju firmy, gminy Załuski, jak i powiatu płońskiego, tworząc na tym terenie nowoczesną Fabrykę, zapewniającą stabilne miejsca pracy.

Budowana hala będzie miała wielkość 3850 mkw. i będzie blisko trzykrotnie większa od istniejącej hali, co zapewni większy komfort pracy oraz wzrost zatrudnienia o ok. 20 proc.

Generalnym wykonawcą fabryki jest firma CoBouw Polska Sp. z o. o.

 

 

 

 

 

O firmie Spectra Lighting

Firma Spectra Lighting, to jedna z najbardziej innowacyjnych polskich marek na rynku oświetleniowym. Od 2000 roku projektujemy i sprzedajemy spektakularne oświetlenie do najbardziej wymagających wnętrz.  Prowadzimy także kompleksową obsługę inwestycji w zakresie dostaw oświetlenia, połączoną z fachowym doradztwem w dziedzinie techniki świetlnej. 

Tworzymy indywidualne projekty dla najbardziej wymagających klientów.

Większy zakład produkcyjny pozwoli firmie rozszerzyć produkcję i zwiększyć sprzedaż na rynek krajowy i zagraniczny. W nowej hali produkcyjnej zostanie rozszerzony park maszynowy, co pozwoli jeszcze lepiej działać na rynku produkcji i projektowania profesjonalnego oświetlenia.

 

 

[ssba-buttons]