Natynkowa lampa LED

Reklama

Reklama

rynekelektryczny.pl
tel. 22 743 00 71
reklama@rynekelektryczny.pl

  |  
Oprawa natynkowa VESPO LED firmy Lena Lighting

VESPO LED firmy Lena Lighting to nowa, wielofunkcyjna, natynkowa lampa LED przeznaczona do stosowania wewnątrz budynków. W szczególności polecana jest do oświetlenia pomieszczeń biurowych, użytkowych i korytarzy.

Ważne parametry:

  • Sercem oprawy jest wysokowydajny panel LED GO! posiadający trwałość nawet do 100 000 godzin;
  • Wysoka energooszczędność (klasa energetyczna A+);
  • Skuteczność świetlna do 125 lm/W;
  • Światło o dużej jednorodności SDCM<3.

Zobacz także Nowości z branży oświetleniowej

Rozmiary

VESPO LED dostępne w trzech rozmiarach (długości: 601mm, 1161mm, 1420mm) charakteryzuje się szerokim zakresem mocy i strumieni świetlnych, dzięki czemu można z łatwością dostosować je do różnych pomieszczeń, o różnych wielkościach i wymaganiach. Sprawdzi się w nowych inwestycjach oraz przy modernizacji już istniejących budynków, zapewniając zwrot z inwestycji w porównaniu do lamp z tradycyjnymi źródłami światła w pierwszych dwóch latach.

Zintegrowanie elementu świetlnego z oprawą minimalizuje niebezpieczeństwo przypadkowego uszkodzenia źródła światła w trakcie transportu, montażu lub serwisu opraw.

Montaż

Podczas tworzenia lampy szczególną uwagę zwrócono na szybkość montażu. Ergonomicznie zaprojektowane wnętrze oprawy powoduje, że montaż jest wygodny i łatwy, a demontaż i montaż samego klosza nie wymaga użycia narzędzi.

Wyposażenie

Pięciopolowa kostka umożliwia połączenie Master-Slave. VESPO LED może być wyposażone w mikrofalowy czujnik ruchu RCR, dostępne są również warianty tej oprawy ze sterowaniem DALI. Dzięki okablowaniu przelotowemu LS2 lampy mogą tworzyć linie świetlne.

VESPO LED to generacja nowoczesnych, ergonomicznych i wydajnych opraw skonstruowanych przez inżynierów posiadających dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu ledowych systemów oświetleniowych. Dostarcza światło doskonałej jakości zapewniające komfort i wysoką wydajność pracy. Użyte rozwiązania konstrukcyjne oraz zastosowane komponenty najwyższej jakości są gwarancją korzyści finansowych będących rezultatem wysokiej energooszczędności i długiej trwałości.

Klasa Energetyczna: A+

Szczelność: IP 44

Odporność na uderzenia: IK07

Współczynnik oddawania barw Ra>80

Strumień świetlny: 3150 lm – 9800 lm

Temperatura barwowa: 3000K lub 4000 K

 

Łatwy i szybki montaż

Prosta i zwarta obudowa

DALI

RCR

LS2

SDCM<3

 

[ssba-buttons]