Szybki system mocowań. Schnabl już w Polsce!

Reklama

Reklama

rynekelektryczny.pl
tel. 22 743 00 71
reklama@rynekelektryczny.pl

  |  
szybkie instalacje elektryczne

Firma Schnabl to światowy lider w dziedzinie gotowych rozwiązań dotyczących instalacji elektrycznych. System Schnabl to stworzony ponad 30 lat temu, ciągle rozwijany i sprawdzony na kilkudziesięciu rynkach całego świata sposób montażu instalacji elektrycznych.

Schnabl to innowacyjny i opatentowany system, który charakteryzuje się bardzo łatwą obsługą, niezwykłą szybkością i wydajnością oraz czystością montażu. To bardzo efektywny sposób instalowania, który jest stosowany w wielu krajach świata. Dobrze znany i wykorzystywany przez polskie firmy i polskich elektryków mających realizacje za granicą.

Co można zyskać stosując system Schnabl? Oto 3 najważniejsze korzyści:

  • Obniżenie kosztu montażu – system Schnabl jest dwa razy szybszy niż tradycyjne techniki montażu. Umożliwia montaż nawet 4 rur elektroinstalacyjnych przy jednym wierceniu. Oferuje produkty pozwalające przy jednym wierceniu zamocować do 50 kabli i 2 rur elektroinstalacyjnych. Wytrzymałość punktowa na zerwanie zamocowanej instalacji w betonie dochodzi do 40 kg.
  • Ułatwienie pracy elektryków – system mocowań sprowadził montaż do 2 czynności: wywiercenia otworu 6 mm oraz zamontowania elementu mocującego (eliminując kołki rozporowe oraz wkręty). Jest uniwersalny i dostarcza rozwiązania pozwalające na montaż – rur i kabli – podtynkowy, natynkowy, na suchych tynkach oraz do sufitów izolowanych o różnych grubościach warstwy izolacyjnej.
  • Zminimalizowanie ryzyka poprawek i napraw gwarancyjnych  produkty systemu wykonane są z materiałów bezhalogenowych, stabilizowanych UV oraz nie zawierają elementów korodujących. Elementy systemu wytrzymują temperatury od -20 do +85 st. Celsjusza.

Zobacz więcej możliwości

Potwierdzeniem jakości oraz przydatności produktów firmy Schnabl są zamontowane instalacje elektryczne w takich obiektach jak: siedziba NATO w Brukseli, Terminal 3 lotniska w Wiedniu, Pałac Sprawiedliwości w Amsterdamie, Dworzec Centralny w Wiedniu, szpital Munsterlingen w Szwajcarii czy skocznia narciarska Holmenkollen w Oslo.

Wyłącznym dystrybutorem firmy Schnabl GmbH na terenie Polski jest firma:
Blue Bee Trade Sp. z o.o. 02-769 Warszawa, ul. Puławska 182, www.bluebeetrade.com

Zapytaj o warunki handlowe dla Ciebie
BBT Schnabl; BBT
Linked FB Instagram
[ssba-buttons]