Nowości Light & Building 2018

   |    tekst redakcyjny    |   

W dniach 18 – 23 marca 2018 r. we Frankfurcie nad Menem odbędą się najbardziej znaczące targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki budynków – Light & Building. Poprzednia edycja w 2016 r. była rekordowa pod względem wystawców i zwiedzających.

Targi we Frankfurcie to doskonała okazja do zaprezentowania nowych produktów i rozwiązań.

Firma ES-SYSTEM przedstawi produkty wyposażone w technologię CIRCADIAN zgodne z ideą Human Centric Lighting oraz Inteligentne Systemy Sterowania do aktywnego zarządzania oświetleniem.

Firma GTV pokaże  autorskie, innowacyjne, aluminiowe profile GLAX do taśm LED. To coś więcej niż dekoracyjne i profesjonalne wykończenie meblowej instalacji oświetleniowej. Z pomocą aluminiowych profili można uzyskać fantastyczne efekty świetlne, a różnorodność kształtów i konstrukcji otwiera nieskończone możliwości zastosowań aranżacyjnych.

Na stoisku PCE na szczególną uwagę zasługuje nowe gniazdo bezpieczeństwa S-NOVA. Produkt przekonuje niezwykle wytrzymałą konstrukcją i maksymalną elastycznością. Dostępność w 500 wariatach to gwarancja idealnego rozwiązania do wszystkich zastosowań.