Szynoprzewody z dedykowanymi reflektorami LED

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
Szynoprzewody z reflektorami LED

Na rynku oświetleniowym pojawiła się nowa seria produktów  – szynoprzewody z dedykowanymi reflektorami LED firmy GTV. Wyposażone w diody Epistar, adaptery Powergear i kompatybilne z liniami DALI. Ta propozycja to nie tylko imponujący efekt i design, ale też mobilność.

Szynoprzewody mają szerokie zastosowanie: podkreślenie światłem towaru, ekspozycji czy dzieła sztuki.

W skład rodziny produktowej wchodzą:

  • szynoprzewód 3–fazowy,
  • łączniki,
  • adaptery,
  • dedykowane reflektory LED.

Takie połączenie gwarantuje imponujący efekt świetlny, który z każdej ekspozycji wydobędzie jej największe zalety.

Dowolna konfiguracja opraw LED

W połączeniu z dostępną już ofertą różnych łączników, użytkownik jest w stanie dowolnie konfigurować system tak, aby dopasować go do swoich potrzeb. Opcjonalnie, oprawy LED można połączyć z modułem DALI, dzięki czemu zyskuje się jeszcze większą możliwość regulacji natężenia oświetlenia.

Dedykowane reflektory LED

Specjalne zestawy umożliwiają natynkowy montaż szynoprzewodów do sufitu lub ich podwieszenie za pomocą linek. Dostępne są również reflektory LED z diodami Epistar dedykowane do tego systemu. Szeroki wybór mocy reflektorów: 15, 30 i 40 W, kąta emitowania światła: 24°, 40° i 60° czy jego barwy: 3000 lub 4000 K pozwoli dobrać rodzaj oprawy LED do przeznaczenia, potrzeb użytkownika i charakteru pomieszczenia.

Oświetlenie miejsc specjalnych

Szynoprzewody to kompletny i estetyczny system, dzięki któremu temu, z powodzeniem można się oświetlić miejsca, które same w sobie wymagają wyszukanego designu, a plączące się pod sufitem kable szkodzą jego ogólnemu postrzeganiu. Już istniejący system możemy w każdej chwili rozbudować o kolejne linie lub dodać do niego dodatkowe gniazda i reflektory. Dzięki temu wraz z całym systemem stworzą efektywną i efektowną całość, która wzbogaci każdą ekspozycję i wprowadzi ciekawy efekt dekoracyjny.

[ssba-buttons]