Jak poprawić estetykę maszyn? Nowa seria przycisków Eaton

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
płaskie przyciski z samopowrotem

Firma Biesse jest klientem pilotażowym najnowszych płaskich przycisków z samopowrotem (z serii FFD) firmy Eaton dla maszyn do obróbki drewna. Elegancki wygląd produktów firmy Eaton przyczynił się do ulepszenia interfejsu człowiek-maszyna firmy Biesse w sposób innowacyjny, bezpieczny i estetyczny.

Firma Biesse jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji nowych technologii w zakresie obróbki drewna, szkła, kamienia, tworzyw sztucznych i metalu.

Funkcjonalność i dostępność, którą zapewnia panel maszyny są bardzo ważne. Ale to właśnie jakość i doświadczenie użytkownika zapewnione przez innowacyjną konstrukcję płaskich przycisków firmy Eaton oferuje znaczące korzyści dla użytkownika, dostarczając wysoką jakość całej maszyny. Co najważniejsze, przyciski firmy Eaton, dzięki atrakcyjnemu wyglądowi z satynowym metalowym pierścieniem i swojej kompaktowej budowie, zostały uznane za te, które oferują użytkownikowi najlepsze wrażenia estetyczne i dotykowe – mówi Paulo Carrotta, kierownik ds. automatyki w Biesse.

Celem firmy Biesse od początku projektu była poprawa ogólnej estetyki maszyn do obróbki drewna. Obydwie firmy stwierdziły, że najważniejszy aspekt każdej zmiany w projekcie musiałby w dużej mierze koncentrować się na doświadczeniach użytkownika maszyny. Przyciski firmy Eaton były więc idealnym wyborem oferując niezbędny innowacyjny wygląd i wrażenia dotykowe, a także, będąc zarówno płaskie, jak i przyjemne estetycznie, zgodnie z szerszymi trendami rynkowymi. Firma Biesse przywiązuje dużą wagę do doświadczenia użytkownika w interakcji z maszyną.

Rozwiązanie, które stanowią płaskie przyciski (FFD) firmy Eaton zapewnia użytkownikowi przyjemne wrażenia, a dodatkowo jest ono jak najbardziej opłacalne dla firmy Biesse, pomagając jej w utrzymaniu pozycji lidera na wysoce konkurencyjnym rynku obróbki drewna.

Firma Biesse początkowo zwróciła się do firmy Eaton, aby przedyskutować potrzebę poprawy ogólnej estetyki maszyn do obróbki drewna. Ogólnym celem projektu było zatem znalezienie przycisków o innowacyjnym wyglądzie i zapewniających operatorowi maszyny przyjemne wrażenia dotykowe – mówi Massimo Bartolotta, kierownik ds. marketingu z sektora Eaton Industries, we Włoszech.

www.eaton.pl

[ssba-buttons]