Zintegrowany łańcuch wartości Rittal i Eplan na Energetabie

Reklama

Reklama

rynekelektryczny.pl
tel. 22 743 00 71
reklama@rynekelektryczny.pl

  |  
RiTrack firmy Rittal na Energetabie 2019

Podczas targów Energetab 2019 firmy Rittal i Eplan zaprezentują Zintegrowany Łańcuch Wartości, czyli systemowe podejście do optymalizacji procesu prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic, które pozwala firmom znacząco zmniejszyć koszty, skrócić czas i zwiększyć wydajność produkcji.

Na targach Energetab 2019 w Bielsku-Białej, w specjalnie przygotowanym RiTruck’u na stoisku nr 7 w strefie L3, eksperci firmy Eplan oraz Rittal zaprezentują korzyści płynące z zastosowania Zintegrowanego Łańcucha Wartości.

Połączenie kompetencji Rittal i Eplan

Zintegrowany Łańcuch Wartości jest odpowiedzią na coraz większe potrzeby przedsiębiorców, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań. Dzięki połączeniu kompetencji Eplan w zakresie projektowania oraz doświadczenia Rittal w zakresie systemów rozwiązań i automatyzacji produkcji, skuteczna optymalizacja oraz industrializacja łańcucha wartości w procesach prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic stała się faktem.

W ramach Zintegrowanego Łańcucha Wartości, Eplan odpowiedzialny jest za środowisko, w którym powstaje cyfrowy model projektu, poprawność danych i projektu oraz za wymianę danych pomiędzy tym środowiskiem projektowym a maszynami Rittal. Rittal zaś odpowiada za dostarczenie najwyższej jakości produktów niezbędnych do realizacji procesu produkcyjnego oraz rozwiązań do ich dalszej automatycznej prefabrykacji.

Wydarzenia takiej rangi jak Energetab, to doskonała okazja do poznania możliwości, jakie stwarzają nowoczesne systemy szaf sterowniczych i obudów. Na naszym stoisku zainteresowani będą mogli dowiedzieć się, jak wykorzystać możliwości, jakie dają rozwiązania z zakresu prefabrykacji szaf sterowniczych 4.0, czyli oprogramowania pomagającego stworzyć cyfrowego bliźniaka szafy, rozwiązania systemowe w postaci szaf, rozdziału mocy i kontroli klimatu oraz systemy automatyzacji procesu prefabrykacji – mówi Krzysztof Getko, produkt manager firmy Rittal.

Eplan i Rittal tworzą doskonale skoordynowane kombinacje rozwiązań programowych, technologii systemów, maszyn i usług. Inżynieria, projektowanie i produkcja są zintegrowane i tworzą ciągły oraz spójny proces. Takie rozwiązanie pozwala przedsiębiorcom zredukować koszty, trwale zwiększyć wydajność oraz znacząco skrócić czas produkcji – podkreśla Artur Marcinkowski, dyrektor Pionu Systemów CAE firmy AB-Micro.

www.rittal.com

zaproszenie Rittal na Energetab 2019
[ssba-buttons]